Monaco International Clubbing Show 2015

<

th mics2015

Zo Slovenska opäť jediní zástupcovia - agentúra Gesker s. r. o. nechýbala ani na 6. ročníku veľtrhu nočného priemyslu, zábavy, DJ-ingu, cateringu a beverages.

Po minulom ročníku, keď sme konštatovali, že MICS nám už nemá čo ponúknuť, sme dlho zvažovali našu účasť na 6. ročníku v Monacu, keďže sa veľtrh tohto roku presunul aj na ázijský kontinent do Macaa. Tam sa meno našej agentúry zatiaľ nedostalo. Ale možno po našej tohtoročnej účasti na MICS v Monacu sme bližšie k účasti na MICS Macao 2016.

Aj vďaka osobným kontaktom s organizátormi veľtrhu a priaznivým cenám leteniek sa nám na poslednú chvíľu predsa podarilo vycestovať a akreditovať sa ako jedinej agentúre zo Slovenska do kategórie Hosted Buyers.

Počas nalietavania na runway letiska v Nice sme zažili malé dejavu, počasie bolo opäť všelijaké, len nie azúrové. Počas veľtrhu sa ale žiadne dejavu už nekonalo. Po našom minuloročnom kritickom hodnotení celého eventu musíme konštatovať, že MICS v Monacu sa odrazilo od dna a možno vďaka expanzii do ázijského Las Vegas opäť naberá správny kurz a určuje trendy a novinky nočného zábavného priemyslu nielen na starom kontinente.

Okrem pracovných meetingov a prezentácii sme ani tohto roku nevynechali odovzdávanie DJských Oscarov NRJ DJ Awards a naozaj boli veľmi zvedaví, čo po minuloročnej blamáži s Paris Hilton organizátori nachystali. Tohtoročné odovzdávanie cien bolo ale skutočným zážitkom a skvele zorganizovaným eventom, ktorý mal po premiére v Grimaldiho fóre svoje pokračovanie nasledujúci deň vo filmovom paláci v Cannes naživo aj na kanáloch štátnej francúzskej televízie. Paris Hilton vystriedali tohtoroční headlineri - Swedish House Mafia a tí spolu s ostatnými DJs stars súčasnej elektronickej hudby ponúkli síce kvázi karaoke (USB) performaces, ale všetko s pompou a nablýskanosťou a la Monte Carlo.

Musíme konštatovať, že MICS 2015 bolo lepšie, zaujímavejšie a hudobne príťažlivejšie ako jubilejný piaty ročník pred rokom. Pre našu agentúru znova motivujúce vidieť pokrok, ktorý sa v nightlife industry za rok udial a kam celý biznis napreduje. Naše kroky v r. 2016 s najväčšou pravdepodobnosťou do Monackého kniežactva budú smerovať znova.

 

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.