Raňajky s hviezdou, alebo stretnutie s budúcnosťou!

<

mercedes2016

Aj takto môžeme nazvať každoročné predstavenie najnovších modelov značky MERCEDES - BENZ.

Už 6 rokov túto top akciu prezentácie špičkových automobilov exkluzívne pre MOTOR - CAR Poprad zabezpečuje agentúra GESKER s.r.o.

V našom vozovom parku nájdete luxusnú limuzínu triedy S, ktorú si Miloš GESKER Petráš ako moderátor prezentácie nových modelov značky MERCEDES-BENZ mal možnosť osobne vyskúšať v úprave BRABUS od Hošek Motor Brno pod vedením Iva Pernu.

Pri takejto úprave motorizácie rátajte s nárastom výkonu rádovo nad 700 koní s maximálkou dosahujúcou 300km/h a zrýchlením pod 5s. To všetko pri limuzíne triedy S o úctyhodnej hmotnosti prevyšujúcej 2 tony. Takže neľahkou úlohou vodiča je krotiť svoje vášne a dokázať ovládnuť obrovskú silu pod kapotou.

K tomu môžme prirátať najsilnejší štvorválec na svete v modelovej rade MERCEDES A a úprave 45 AMG o výkone 265 kW. Výkonom 265 kW, ktorý ponúka pri 6000 otáčkach za minútu, je to najsilnejší sériovo vyrábaný 4-valcový motor na svete. Bez ohľadu na objem. A k tomu pridáva rovnako fascinujúcich 450 Nm krútiaceho momentu v rozmedzí 2 225 až 500 otáčok. V prepočte to znamená, že z jedného litra objemu dáva až 133 kW. Nestíha mu trojlitrový radový 6-valec 135i v BMW M1 (235 kW) ani 5-valec 2.5 TFSI (250 kW) v Audi TT RS, ktorý sa chystá v blízkej budúcnosti aj do služieb Audi RS3. Jeho kokpit nájdete aj v našej fotogalérii. Rovnako aj kokpit športového lietadla, ktoré bolo k dispozícii na vyhliadkové lety nad Tatrami, čo len umocnilo adrenalínový zážitok z celého dňa venovaného značke MERCEDES - BENZ.

Navyše prezentácia nádherného "žrebca" triedy S Coupe a úplne novej triedy E s diaľkovo riadeným modelom, prostredníctvom aplikácie stiahnutej do mobilu alebo tabletu. Asistentom zastavenia pred pevnou prekážkou, či jedinečným parkovacím systémom.

MERCEDES - BENZ v roku 2016 ako automobil opäť udáva trend a je jednotkou v oblasti luxusu, výkonu a rýchlosti a pritom komfortu a bezpečnosti.

Naša agentúra sa plne stotožňuje so sloganom MERCEDES - BENZ: "THE BEST OR NOTHING" (To najlepšie alebo nič), je poctená, že je súčasťou jej prezentácie a ďakuje MOTOR - CAR Poprad, osobne Ing. P. Jančíkovi za prejavenú dôveru a verí v úspešnú spoluprácu do budúcna!

Všetkým našim zákazníkom úprimne prajeme mať možnosť vlastniť svoj MERCEDES od MOTOR - CAR POPRAD. Viac na: http://www.motor-car-poprad.sk

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.