Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20150601_wedding

Svadba na kľúč

<

th mercedes2015

Od roku 2010 organizuje agentúra GESKER s.r.o. svadby na kľúč. Na jednom mieste si tak mladomanželia vedia vybrať a objednať ozvučenie a dekoratívne osvetlenie sály, moderovanie a DJing počas večera, prácu fotografa, kameramana, ale i ľudovú hudbu, harmonikára, či zábavovú alebo profesionálnu kapelu.

Dokážeme plniť požiadavky aj najnáročnejších klientov na privátne vystúpenia top slovenských, resp. zahraničných hudobných interprétov.

Samozrejmosťou je poradenstvo v oblasti výberu vhodnej sály či priestorov na území celého Slovenska, alebo aj v zahraničí. Zabezpečujeme kompletnú výzdobu a aranžovanie svadobných priestorov.

Naša ponuka zahŕňa aj nasvietenie sály a svetelné, či pyrotechnické efekty (konfety, fakle, laser efekty, LED steny a pod.)

Ponúkame aj možnosť prenájmu luxusnej limuzíny MERCEDES BENZ triedy S, či krásneho veterána Škoda Felícia s profesionálnymi vodičmi.

MERCEDES - BENZ S350 4M AMG LUXURY, cena s vodičom na 12 hodín (200km) 250,- EUR
ŠKODA FELÍCIA CABRIO, cena s vodičom na 12 hodín (200km) 390,- EUR.

Individuálna dohoda možná.

Katering priravujeme presne na mieru mladomanželov a svadobných hostí.

Našou špecialitou sú OPEN AIR svadby - romantické obrady a svadobné hostiny pod šírym nebom.

Okrem rodného jazyka, komunikujeme v angličtine, nemčine, ruštine, češtine a maďarčine.

{gallery}20150601_wedding{/gallery}

 

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.