Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20151005_familyday

We Are Family - Deň rodiny 2015

<

th wearefamily2015

Po úspešnom prvom ročníku Dňa rodiny v košickom kulturparku môžeme konštatovať, že sa vydaril aj druhý. Sme presvedčení, že základný kameň tejto už tradičnej udalosti košického kultúrneho života sme položili najlepšie ako sa dalo a že do kulturparku si nájdu cestu rodiny z Košíc a okolia pravidelne aj v ďalších ročníkoch.

Naša agentúra hostila druhý We Are Family - Deň rodiny počas 15. výročia svojej existencie. Po minuloročnej "outdoor verzii" podujatia sme kvôli počasiu zvolili miesta aktivít vo vnútorných priestoroch kulturparku a tie sa osvedčili. Vnútorné sály sú pre rodinné stretnutia ako stvorené. Nielen foyer na tvorivé dielne, ale aj sály s vynikajúcimi priestorovými, akustickými a svetelnými podmienkami. V sálach sa striedali umelci, zabávači, ale aj celé rodiny, ktoré ukázali, že majú talent, a že svoje deti vychovávajú k hudbe, umeniu a iným tvorivým, či pohybovým aktivitám.

{gallery}20151005_familyday{/gallery}

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.